Alle deltagende hold

Klub (21)Hold (90)Indkvarteringssted
Brødeskov Idrætsforening
[se kampe]
Brødeskov IF 1 (DR-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 1 (HJ-11 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 1 (LPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 2 (LPD-2 3) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 1 (MPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Frederiksberg Boldklub
[se kampe]
Frederiksberg BK 1 (DR-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (DR-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 2 (DR-2 2) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (HJ-11 3) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 2 (LPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (LPD-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 2 (LPD-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 3 (LPD-2 2) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 4 (LPD-2 3) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (PI-11 1) [se kampe]
Herredsåsen
Gørlev Idrætsefterskole
[se kampe]
GIE 1 (DJ-11 1) [se kampe]
GIE 1 (HJ-11 1) [se kampe]
GIE 2 (HJ-11 3) [se kampe]
GIE 3 (HJ-11 2) [se kampe]
Gilleleje fodboldklub
[se kampe]
Gilleleje 1 (DR-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 1 (LPD-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 1 (PI-11 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Hekla
[se kampe]
Hekla 1 (DR-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Hekla 1 (DR-2 3) [se kampe]
Herredsåsen
Hornbæk Idrætsforening
[se kampe]
Hornbæk IF 1 (DR-2 3) [se kampe]
Herredsåsen
Hornbæk IF 1 (LPP 1) [se kampe]
Herredsåsen
Hvidovre Idrætsforening
[se kampe]
Hvidovre IF 1 (DR-2 3) [se kampe]
Herredsåsen
Høng Gymnastikforening
[se kampe]
Høng GF 1 (DR-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (DR-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (DR-U8 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (DR-U9 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (HJ-11 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (LPD-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 2 (MPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
[se kampe]
Kalundborg GB 1 (DR-2 2) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (DR-U7 1) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (DR-U8 1) [se kampe]
Kalundborg GB 2 (DR-U8 1) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (HJ-11 2) [se kampe]
Kalundborg GB 2 (HJ-11 3) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (LPD-2 2) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (MPD-2 2) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (MPP 1) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (YNG-11 1) [se kampe]
KBK Hillerød
[se kampe]
KBK Hillerød 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
Kimses Tropper
[se kampe]
Kimses Tropper 1 (HJ-11 2) [se kampe]
Kirke Hyllinge IF
[se kampe]
Kirke Hyllinge IF 1 (LPP 1) [se kampe]
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
[se kampe]
Klintsøgaard 1 (DJ-11 1) [se kampe]
Klintsøgaard 1 (HJ-11 3) [se kampe]
Køge Boldklub
[se kampe]
Køge BK 1 (LPP 1) [se kampe]
Herredsåsen
Køge BK 2 (LPP 1) [se kampe]
Herredsåsen
Køge BK 1 (MPP 1) [se kampe]
Herredsåsen
Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
[se kampe]
Raklev GI 1 (DR-2 1) [se kampe]
Raklev GI 2 (DR-2 3) [se kampe]
Raklev GI 1 (DR-U8 1) [se kampe]
Raklev GI 2 (DR-U8 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (DR-U9 1) [se kampe]
Raklev GI 2 (DR-U9 1) [se kampe]
Raklev GI 3 (DR-U9 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (LPD-2 1) [se kampe]
Raklev GI 2 (LPD-2 2) [se kampe]
Raklev GI 3 (LPD-2 3) [se kampe]
Raklev GI 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (MPP 1) [se kampe]
Raklev GI 2 (MPP 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (PI-11 1) [se kampe]
Raklev-Kalundborg Pigefodbold
[se kampe]
Raklev-Kalundborg Pigefodbold 1 (DJ-11 1) [se kampe]
Rørby-Værslev IF
[se kampe]
Rørby-Værslev 1 (DR-U9 1) [se kampe]
Rørby-Værslev 1 (LPD-2 3) [se kampe]
Rørby-Værslev 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Rørby-Værslev 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Tune IF
[se kampe]
Tune IF 1 (DR-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Tuse IF
[se kampe]
Tuse IF 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Tuse IF 1 (LPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Tuse IF 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Tuse IF 2 (MPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Tuse IF 1 (MPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Vallensbæk Idrætsforening
[se kampe]
Vallensbæk IF 1 (DR-1 1) [se kampe]
Vallensbæk IF 1 (DR-2 2) [se kampe]
Vallensbæk IF 1 (HJ-11 1) [se kampe]
Vallensbæk IF 2 (HJ-11 2) [se kampe]
Vallensbæk IF 1 (PI-11 1) [se kampe]
Vallensbæk IF
[se kampe]
Vallensbæk IF 1 (LPD-2 3) [se kampe]