Tilmeldte hold til Lions Cup 2019

DR-U7 5-mands (DR-U7), 5-mands, årgang: 2012
2 hold fra Høng Gymnastikforening (Høng GF)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
1 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Tømmerup
1 hold fra Årby Gymnastik- og Idrætsforening (Årby GIF)
DR-U8 5-mands (DR-U8), 5-mands, årgang: 2011
1 hold fra B. Frem Sakskøbing
2 hold fra Høng Gymnastikforening (Høng GF)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
1 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Årby Gymnastik- og Idrætsforening (Årby GIF)
DR-U9 5-mands (DR-U9), 5-mands, årgang: 2010
2 hold fra B. Frem Sakskøbing
2 hold fra Brødeskov Idrætsforening (Brødeskov IF)
2 hold fra Fløng-Hedehusene Fodbold (Fløng-Hedehusene)
1 hold fra Høng Gymnastikforening (Høng GF)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
4 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
2 hold fra Årby Gymnastik- og Idrætsforening (Årby GIF)
Dr U10/11 niv.1 - MPD-1 (MPD-1), 8-mands, årgang: 2008/2009
1 hold fra B. Frem Sakskøbing
1 hold fra Hekla
1 hold fra Herstedøster Idræts Club (Herstedøster IC)
1 hold fra Høng Gymnastikforening (Høng GF)
1 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Svebølle Boldklub og Idrætsforening (Svebølle BI)
Dr U10/11 niv.2 - MPD-2 (MPD-2), 8-mands, årgang: 2008/2009
1 hold fra B. Frem Sakskøbing
1 hold fra Brødeskov Idrætsforening (Brødeskov IF)
1 hold fra FA 2000
2 hold fra Fløng-Hedehusene Fodbold (Fløng-Hedehusene)
1 hold fra Gilleleje fodboldklub (Gilleleje )
2 hold fra Hekla
3 hold fra Herstedøster Idræts Club (Herstedøster IC)
2 hold fra Hornbæk Idrætsforening (Hornbæk IF)
1 hold fra Høng Gymnastikforening (Høng GF)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
4 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Svebølle Boldklub og Idrætsforening (Svebølle BI)
1 hold fra Tømmerup
Dr U12/13 niv.1 - LPD-1 (LPD-1), 8-mands, årgang: 2006/2007
2 hold fra Frederiksberg Boldklub (Frederiksberg BK)
2 hold fra Herstedøster Idræts Club (Herstedøster IC)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
2 hold fra Vallensbæk Idrætsforening (Vallensbæk IF)
Dr U12/13 niv.2 - LPD-2 (LPD-2), 8-mands, årgang: 2006/2007
2 hold fra B. Frem Sakskøbing
2 hold fra Brødeskov Idrætsforening (Brødeskov IF)
2 hold fra Fløng-Hedehusene Fodbold (Fløng-Hedehusene)
1 hold fra Frederiksberg Boldklub (Frederiksberg BK)
3 hold fra Gilleleje fodboldklub (Gilleleje )
2 hold fra Høng Gymnastikforening (Høng GF)
3 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
1 hold fra Mørkøv IF (Mørkøv IF)
4 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
2 hold fra Vallensbæk Idrætsforening (Vallensbæk IF)
Dr U14/15 niv.1 - DR-1 (DR-1), 11-mands, årgang: 2004/2005
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
Dr U14/15 niv.2 - DR-2 (DR-2), 11-mands, årgang: 2004/2005
1 hold fra Brødeskov Idrætsforening (Brødeskov IF)
1 hold fra Brønshøj Boldklub (Brønshøj BK)
1 hold fra Fløng-Hedehusene Fodbold (Fløng-Hedehusene)
1 hold fra Frederiksberg Boldklub (Frederiksberg BK)
2 hold fra Gilleleje fodboldklub (Gilleleje )
1 hold fra Herstedøster Idræts Club (Herstedøster IC)
1 hold fra Hornbæk Idrætsforening (Hornbæk IF)
1 hold fra Høng Gymnastikforening (Høng GF)
1 hold fra KFUMs Boldklub Kbh 1899 (KFUM Kbh)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
1 hold fra Kjøbenhavns Boldklub (KB Boldklub)
2 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Stenløse Boldklub (Stenløse BK)
3 hold fra Vallensbæk Idrætsforening (Vallensbæk IF)
Dr U16/U17 - HJ-11 (HJ-11), 11-mands, årgang: 2002/2003
1 hold fra B. Frem Sakskøbing
1 hold fra Brødeskov Idrætsforening (Brødeskov IF)
2 hold fra Frederiksberg Boldklub (Frederiksberg BK)
3 hold fra Gørlev Idrætsefterskole (GIE)
1 hold fra Idrætsefterskolen Klintsøgaard (Klintsøgaard)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
3 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Stenløse Boldklub (Stenløse BK)
1 hold fra Vallensbæk Idrætsforening (Vallensbæk IF)
Pi U10/U11 - MPP (MPP), 8-mands, årgang: 2008/2009
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
Pi U12/U13 - LPP (LPP), 8-mands, årgang: 2006/2007
1 hold fra B. Frem Sakskøbing
2 hold fra Gilleleje fodboldklub (Gilleleje )
1 hold fra Herstedøster Idræts Club (Herstedøster IC)
2 hold fra Hornbæk Idrætsforening (Hornbæk IF)
2 hold fra KFUMs Boldklub Kbh 1899 (KFUM Kbh)
1 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Vallensbæk Idrætsforening (Vallensbæk IF)
Pi U14/U15 - PI-11 (PI-11), 11-mands, årgang: 2004/2005
1 hold fra Frederiksberg Boldklub (Frederiksberg BK)
1 hold fra Frederiksværk Boldklub (Frederiksværk BK)
1 hold fra Gilleleje fodboldklub (Gilleleje )
1 hold fra Hornbæk Idrætsforening (Hornbæk IF)
1 hold fra KFUMs Boldklub Kbh 1899 (KFUM Kbh)
1 hold fra Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub (Kalundborg GB)
1 hold fra Ølstykke Fodbold A/S (Ølstykke FC)
Pi U16/U18 - DJ-11 (DJ-11), 11-mands, årgang: 2001/2002/2003
1 hold fra Gørlev Idrætsefterskole (GIE)
1 hold fra Gørlevpigerne 17/18
1 hold fra Idrætsefterskolen Klintsøgaard (Klintsøgaard)
1 hold fra Raklev Gymnastik- og Idrætsforening (Raklev GI)
1 hold fra Vallensbæk Idrætsforening (Vallensbæk IF)