Alle deltagende hold

Klub (25)Hold (110)Indkvarteringssted
B. Frem Sakskøbing
[se kampe]
B. Frem Sakskøbing 1 (HJ-11 2) [se kampe]
Herredsåsen
B. Frem Sakskøbing 1 (LPD-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
B. Frem Sakskøbing 2 (LPD-2 3) [se kampe]
Herredsåsen
B. Frem Sakskøbing 1 (LPP 1) [se kampe]
Herredsåsen
B. Frem Sakskøbing 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
B. Frem Sakskøbing 1 (MPD-2 2) [se kampe]
Herredsåsen
Brødeskov Idrætsforening
[se kampe]
Brødeskov IF 1 (DR-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 1 (HJ-11 3) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 1 (LPD-2 3) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 2 (LPD-2 4) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brødeskov IF 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Brønshøj Boldklub
[se kampe]
Brønshøj BK 1 (DR-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
FA 2000
[se kampe]
FA 2000 1 (MPD-2 5) [se kampe]
Herredsåsen
Fløng-Hedehusene Fodbold
[se kampe]
Fløng-Hedehusene 1 (DR-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Fløng-Hedehusene 1 (LPD-2 4) [se kampe]
Rynkevangskolen
Fløng-Hedehusene 2 (LPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Fløng-Hedehusene 1 (MPD-2 3) [se kampe]
Rynkevangskolen
Fløng-Hedehusene 2 (MPD-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Frederiksberg Boldklub
[se kampe]
Frederiksberg BK 1 (DR-2 3) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (HJ-11 3) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 2 (HJ-11 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 2 (LPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (LPD-2 5) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksberg BK 1 (PI-11 1) [se kampe]
Herredsåsen
Frederiksværk Boldklub
[se kampe]
Frederiksværk BK 1 (PI-11 1) [se kampe]
Herredsåsen
Gørlev Idrætsefterskole
[se kampe]
GIE 1 (DJ-11 1) [se kampe]
GIE 1 (HJ-11 3) [se kampe]
GIE 2 (HJ-11 2) [se kampe]
GIE 3 (HJ-11 1) [se kampe]
Gilleleje fodboldklub
[se kampe]
Gilleleje 1 (DR-2 3) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 2 (DR-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 1 (LPD-2 5) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 2 (LPD-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 3 (LPD-2 3) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 1 (LPP 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 2 (LPP 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 1 (MPD-2 4) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gilleleje 1 (PI-11 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Gørlevpigerne 17/18
[se kampe]
Gørlevpigerne 17/18 1 (DJ-11 1) [se kampe]
Hekla
[se kampe]
Hekla 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Hekla 1 (MPD-2 2) [se kampe]
Herredsåsen
Hekla 2 (MPD-2 3) [se kampe]
Herredsåsen
Herstedøster Idræts Club
[se kampe]
Herstedøster IC 1 (DR-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Herstedøster IC 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Herstedøster IC 2 (LPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Herstedøster IC (LPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Herstedøster IC 1 (LPP 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Herstedøster IC 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Herstedøster IC 1 (MPD-2 4) [se kampe]
Rynkevangskolen
Herstedøster IC 3 (MPD-2 5) [se kampe]
Rynkevangskolen
Hornbæk Idrætsforening
[se kampe]
Hornbæk IF 1 (DR-2 4) [se kampe]
Herredsåsen
Hornbæk IF 1 (LPP 1) [se kampe]
Herredsåsen
Hornbæk IF 2 (LPP 2) [se kampe]
Herredsåsen
Hornbæk IF 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
Hornbæk IF 2 (MPD-2 5) [se kampe]
Herredsåsen
Hornbæk IF 1 (PI-11 1) [se kampe]
Herredsåsen
Høng Gymnastikforening
[se kampe]
Høng GF 1 (DR-2 4) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (LPD-2 5) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 2 (LPD-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Høng GF 1 (MPD-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Kalundborg Gymnastikforening og Boldklub
[se kampe]
Kalundborg GB 1 (DR-2 2) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (HJ-11 1) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (LPD-2 1) [se kampe]
Kalundborg GB 2 (LPD-2 2) [se kampe]
Kalundborg GB 3 (LPD-2 3) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (MPD-2 5) [se kampe]
Kalundborg GB 1 (PI-11 1) [se kampe]
Kjøbenhavns Boldklub
[se kampe]
KB Boldklub 1 (DR-2 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
KFUMs Boldklub Kbh 1899
[se kampe]
KFUM Kbh 1 (DR-2 4) [se kampe]
Rynkevangskolen
KFUM Kbh 1 (LPP 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
KFUM Kbh 2 (LPP 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
KFUM Kbh 1 (PI-11 1) [se kampe]
Rynkevangskolen
Idrætsefterskolen Klintsøgaard
[se kampe]
Klintsøgaard 1 (DJ-11 1) [se kampe]
Klintsøgaard 1 (HJ-11 1) [se kampe]
Mørkøv IF
[se kampe]
Mørkøv IF 1 (LPD-2 4) [se kampe]
Raklev Gymnastik- og Idrætsforening
[se kampe]
Raklev GI 1 (DJ-11 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (DR-2 1) [se kampe]
Raklev GI 2 (DR-2 3) [se kampe]
Raklev GI 1 (HJ-11 2) [se kampe]
Raklev GI 2 (HJ-11 3) [se kampe]
Raklev GI 3 (udgået) (HJ-11 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (LPD-2 4) [se kampe]
Raklev GI 2 (LPD-2 5) [se kampe]
Raklev GI 3 (LPD-2 2) [se kampe]
Raklev GI 4 (LPD-2 3) [se kampe]
Raklev GI 1 (LPP 2) [se kampe]
Raklev GI 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Raklev GI 1 (MPD-2 1) [se kampe]
Raklev GI 2 (MPD-2 2) [se kampe]
Raklev GI 3 (MPD-2 3) [se kampe]
Raklev GI 4 (MPD-2 4) [se kampe]
Stenløse Boldklub
[se kampe]
Stenløse BK 1 (DR-2 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Stenløse BK 1 (HJ-11 2) [se kampe]
Rynkevangskolen
Svebølle Boldklub og Idrætsforening
[se kampe]
Svebølle BI 1 (MPD-1 1) [se kampe]
Svebølle BI 1 (MPD-2 3) [se kampe]
Tømmerup
[se kampe]
Tømmerup 1 (MPD-2 4) [se kampe]
Vallensbæk Idrætsforening
[se kampe]
Vallensbæk IF 1 (DJ-11 1) [se kampe]
Vallensbæk IF 1 (DR-2 4) [se kampe]
Vallensbæk IF 2 (DR-2 3) [se kampe]
Vallensbæk IF 3 (DR-2 2) [se kampe]
Vallensbæk IF 1 (HJ-11 2) [se kampe]
Vallensbæk IF 1 (LPD-1 1) [se kampe]
Vallensbæk IF 2 (LPD-1 1) [se kampe]
Herredsåsen
Vallensbæk IF 1 (LPD-2 2) [se kampe]
Vallensbæk IF 2 (LPD-2 1) [se kampe]
Herredsåsen
Vallensbæk IF 1 (LPP 1) [se kampe]
Herredsåsen
Ølstykke Fodbold A/S
[se kampe]
Ølstykke FC 1 (PI-11 1) [se kampe]
Rynkevangskolen